Microsoft Office 2021 Home & Business PL Box Win/Mac 32/64bit T5D-03539
1 045,00 zł
  • 194721 Microsoft Office 2021 Home & Business PL Box Win/Mac 32/64bit T5D-03539
Microsoft Office 2021 Home & Business PL Box Win/Mac 32/64bit T5D-03539
  • 194721 Microsoft Office 2021 Home & Business PL Box Win/Mac 32/64bit T5D-03539

Microsoft Office 2021 Home & Business PL Box Win/Mac 32/64bit T5D-03539

( 0 )
Microsoft
T5D-03539
1 045,00 zł
849,59 zł netto
Liczba sztuk

  • Produkt dostępny w magazynie
  • Gwarantujemy szybką wysyłkę!
  • Rata od: 27,00 zł Oblicz ratę lub leasing
  • Dla Ciebie

    Dla Firmy

Sprawdź, który office będzie najlepszy dla Ciebie

Najważniejsze zalety

Wszystko, co jest potrzebne do efektywnej pracy. Pakiet Office 2021 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm przeznaczony jest dla rodzin i małych firm, którym zależy na korzystaniu z klasycznych aplikacji pakietu Office, oraz dostępie do poczty e-mail. Zawiera programy Word, Excel, PowerPoint i Outlook na Windows 11 i Windows 10. Jednorazowy zakup instalowany na 1 komputerze PC lub Mac do użytku w domu lub w pracy.

Pakiet Office 2021 dostępny jako jednorazowy zakup zawiera klasyczne aplikacje, takie jak Word, Excel i PowerPoint na komputery PC lub Mac. Nie obejmuje usług oferowanych w ramach subskrypcji Microsoft 365. Jednorazowe zakupy nie umożliwiają uaktualnienia, co oznacza, że jeśli użytkownik ma zamiar uaktualnić aplikacje do następnej wersji, będzie musiał zapłacić pełną cenę.

Łatwe tworzenie

Twórz prezentacje, modele danych i raporty dzięki narzędziom i funkcjom, takim jak przejście Płynna zmiana w programie PowerPoint, nowym typom wykresów w programie Excel i ulepszonym funkcjom pisma odręcznego w aplikacjach.

Łatwiejsza praca

Łatwiej zarządzaj czasem, pocztą e-mail i kontaktami dzięki funkcjom, takim jak Priorytetowa skrzynka odbiorcza, karty podsumowań podróży i dostaw w programie Outlook oraz tryb koncentracji uwagi w programie Word.

Word

Przekształcaj dokumenty w strony internetowe. Musisz opublikować biuletyn lub dokument, który będzie wyświetlany przez inne osoby? Łatwo przekształć dokument programu Word w stronę internetową.

Dodawaj więcej wymiarów do Twoich dokumentów. Pracuj kreatywnie, wstawiając modele 3D bezpośrednio w Twoich raportach w formie książek, prezentacjach organizacji niedochodowych lub dowolnych innych dokumentach.

Łatwo recenzuj i czytaj swoje teksty. Odczytuj swoje treści i łatwo wychwytuj w nich wszystkie błędy. Narzędzia edukacyjne pomagają podnieść zrozumienie w czytaniu.

Excel

Ulepszenia dzięki inteligentnej technologii dla ekspertów i nowicjuszy. Program Excel uczy się Twoich wzorców, aby zaoszczędzić Twój czas. Łatwo twórz arkusze kalkulacyjne na podstawie szablonów lub samodzielnie i wykonuj obliczenia przy użyciu nowoczesnych formuł.

Lepszy obraz danych. Nowe wykresy i schematy ułatwiają atrakcyjne prezentowanie danych. Dzięki formatowaniu, wykresom przebiegu w czasie i tabelom Twoje dane zostaną lepiej zrozumiane. Łatwo twórz prognozy jednym kliknięciem, aby przewidywać trendy.

Pieniądze w programie Excel. Zaimportuj transakcje finansowe do programu Excel, aby móc przeglądać i organizować finanse oraz uzyskiwać dotyczące ich spersonalizowane analizy w jednym miejscu.

PowerPoint

Twórz dopracowane prezentacje. Trener prezentacji umożliwia przećwiczenie przemówienia i uzyskanie zaleceń dotyczących tempa, słownictwa i nie tylko dzięki możliwościom sztucznej inteligencji.

Bądź na bieżąco z informacjami. Zawsze wiesz, na jakim etapie procesu edycji jesteś. Funkcja Podczas Twojej nieobecności pozwala śledzić ostatnie zmiany wprowadzone przez inne osoby w prezentacjach.

Technologia 3D nie jest używana tylko w filmach. Teraz można łatwo wstawiać obiekty 3D i osadzone animacje bezpośrednio w prezentacjach programu PowerPoint z własnych plików lub biblioteki zawartości.

Outlook

Poczta e-mail i kalendarz w jednym miejscu. Wysyłaj i odbieraj wiadomości e-mail oraz zarządzaj nimi. Śledź spotkania i wydarzenia przy użyciu kalendarza wbudowanego w programie Outlook.

Inteligencja, która pracuje dla Ciebie. Znajduj wiadomości, osoby i dokumenty za pomocą funkcji wyszukiwania w programie Outlook.

Uporządkuj swoje pełne obowiązków życie. Program Outlook ma większe możliwości, dzięki czemu i Ty możesz zrobić więcej.

Specyfikacja

Pozostałe parametry

Nazwa pakietu
Office 2021 Home & Business
Zawartość pakietu
Word, Excel, PowerPoint, Outlook
Przeznaczenie
dla domu i firm
Wersja produktu
pudełkowa
Typ licencji
nowa
Okres trwania licencji
dożywotni
Wersja językowa
polska
Liczba użytkowników
1
Liczba stanowisk
1
Typ nośnika
oprogramowanie do pobrania (klucz aktywacyjny w pudełku)
Platforma sprzętowa
macOS, Windows
Wymagania systemowe
macOS, Windows 11 lub Windows 10
Wymagania sprzętowe
dwurdzeniowy procesor 1,6 GHz lub szybszy; RAM: 2 lub 4 GB (Windows), 4 GB (macOS): miejsce na dysku: 4 GB (Windows), 10 GB (macOS)
Kod producenta
T5D-03539
Inne informacje
pomoc techniczna firmy Microsoft przez 60 dni bez dodatkowych kosztów

Opinie klientów o Microsoft T5D-03539

0.0/5
(0 opinii)
5
(0)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)

Brak opinii dla tego produktu. Bądź pierwszym, który go oceni!

Microsoft Office 2021...
1 045,00 zł