Filtruj według
Cena
Czas pracy na baterii (h)*
h h
Waga (kg)
kg kg
Przekątna ekranu (cale)
Rodzina procesora
Wielkość pamięci (GB)
Pojemność dysku SSD (GB)
Interfejs dysku
Okres gwarancji
Typ gwarancji
Rozdzielczość
Typ karty graficznej
System operacyjny
Powłoka matrycy
Ekran dotykowy
Modem WWAN (3G/LTE)
Inne
Filtruj

Laptop z gwarancją on-site

Laptop to funkcjonalne urządzenie mobilne, które w dzisiejszych czasach stosowane jest w bardzo wielu dziedzinach naszego życia. Z przenośnego komputera korzystamy w pracy i w szkole. Tego typu urządzenie doskonale nadaje się do przedstawiania naszej oferty potencjalnym klientom i kontrahentom. Laptop powoli wypiera tradycyjne notatniki, z których korzystają studenci, a także stanowi przenośne centrum rozrywki do oglądania filmów i seriali. Bez względu na to, w jakim celu kupujemy laptopa, zawsze warto dokładnie przejrzeć kartę produktową, a szczególnie sekcję, w której zamieszczona jest informacja, w jaki sposób przebiega serwisowanie laptopa w okresie objętym gwarancją. W przypadku urządzeń mobilnych naprawa realizowana jest najczęściej w trybie door to door lub on-site.

Na czym polega gwarancja on-site?

Laptopy, jak wszystkie urządzenia elektroniczne czasami ulegają awarii lub ich działanie jest nieprawidłowe. Czasami dzieje się tak w wyniku nieprawidłowego użytkowania lub przypadkowego uszkodzenia mechanicznego. Jednak bywają również sytuacje, w których defekt pojawia się bez żadnej konkretnej przyczyny – warto wówczas skorzystać z udzielonej gwarancji. Do niedawna każda naprawa laptopa wiązała się z koniecznością dostarczenia urządzenia do sprzedawcy, u którego je kupiliśmy. W przypadku zakupów online musieliśmy dokładnie zabezpieczyć laptopa i odesłać go na adres sklepu za pośrednictwem poczty lub firmy kurierskiej. W naszym sklepie internetowym posiadamy bardzo szeroką ofertę laptopów z gwarancją on-site. Na czym to polega? Największą zaletą takiego rozwiązania jest przeprowadzenie naprawy pod wskazanym przez klienta adresem. Nie musimy niczego pakować i wysyłać – serwis reklamacyjny przyjeżdża do nas i na miejscu likwiduje usterkę. W tym celu należy zgłosić nam powstały problem na adres mailowy serwis@notebooki.pl.

Jakie korzyści daje gwarancja on-site?

Największą korzyścią gwarancji w trybie on-site jest krótki czas trwania całego procesu. Odpada czas, który w normalnych warunkach musielibyśmy poświęcić na spakowanie i wysłanie sprzętu oraz oczekiwanie na ponowne jego dostarczenie. Problem jest większy, jeśli nie posiadamy oryginalnego pudełka, w którym kupiliśmy urządzenie. Gwarancja on-site doskonale sprawdza się w przypadku laptopów biznesowych, które gromadzą ogromną ilość wrażliwych danych. Nie musimy się martwić, że nasz sprzęt zaginie w drodze do serwisu lub ulegnie uszkodzeniu. Naprawa w miejscu użytkowania laptopa to bardzo wygodna i bezpieczna forma realizowania gwarancji.

Jakie laptopy są dostępne z gwarancją on-site?

W naszym sklepie kupisz laptop z gwarancją on-site od najlepszych światowych marek. Posiadamy bardzo szeroką ofertę, w której znajdują się urządzenia wyposażone w najnowocześniejsze i bardzo wydajne podzespoły. Oferujemy modele zróżnicowane pod względem parametrów technicznych, przeznaczone do codziennego użytkowania, a także do zastosowań profesjonalnych.