ThinkPad X1 Carbon 12

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

ThinkPad X1 Carbon 12 - ekologia, wydajność i nowoczesność w biznesie

Poznaj Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 12, wyjątkowy laptop łączący elegancję, ekologię i potężną wydajność. Z włóknem węglowym w obudowie, pochodzącym z recyklingu poprzemysłowego, oraz 90% magnezu z recyklingu, ten laptop wyznacza nowe standardy zrównoważonego rozwoju. Obudowa, akumulator, obudowa głośnika i zasilacz zawierają materiały pochodzące z recyklingu pokonsumenckiego (PCC), a opakowanie jest całkowicie pozbawione plastiku i wykonane z szybko odnawialnych materiałów bambusowo-trzcinowych.

ThinkPad X1 Carbon Gen 12 to pierwszy na świecie laptop z procesorami Intel® Core™ Ultra, idealny do tworzenia i produktywnej pracy w podróży. Zoptymalizowana wydajność dzięki dedykowanym silnikom zarządzanym przez AI, w tym jednostce przetwarzania neuronowego o niskim poborze mocy (NPU), zapewnia długotrwałą pracę i żywotność baterii. Wybierz wersję Intel vPro® Evo™ Edition dla wielowarstwowych zabezpieczeń, profesjonalnej wydajności i kompleksowego zarządzania IT. Ciesz się żywotnością baterii przez cały dzień, natychmiastowym wybudzaniem i niezawodną łącznością. Dzięki technologii Intel® Unison™ możesz zsynchronizować laptop z dowolnym smartfonem z systemem iOS lub Android, umożliwiając dzwonienie, wysyłanie SMS-ów i przesyłanie plików z poziomu komputera.

Wąskie ramki otaczają 14-calowy wyświetlacz WUXGA IPS lub 2,8K OLED (120 Hz), oferujący ostry i wyraźny obraz. Wyświetlacz jest przyjazny dla oczu, co gwarantuje certyfikat Eyesafe®, dzięki czemu możesz pracować przez długie godziny bez zmęczenia oczu.

ThinkPad X1 Carbon Gen 12 to ultrabook, który redefiniuje pojęcie wydajności i łączności. Wyposażony w szybkie i niezawodne dyski M.2 SSD PCIe 4.0, ten laptop gwarantuje błyskawiczny dostęp do danych i nieprzerwaną pracę. Do tego dochodzi pamięć LPDDR5x-6400 (nawet 64 GB), które zapewniają płynne działanie nawet najbardziej wymagających aplikacji.

Łączność w ThinkPad X1 Carbon Gen 12 stoi na najwyższym poziomie. Obsługa WiFi 6E zapewnia szybkie i stabilne połączenia sieciowe, ale laptop jest już gotowy na przyszłość, wspierając również najnowszy standard WiFi 7. Dla tych, którzy potrzebują niezawodnej łączności w ruchu, dostępne są konfiguracje z modemami WWAN - 4G LTE lub 5G, umożliwiającymi korzystanie z sieci komórkowej bez względu na lokalizację.

Pasek komunikacyjny (Communication Bar) ułatwia otwieranie laptopa i mieści dwie kameryFHD lub 4K i na podczerwień (IR). W opcji z kamerą 4K, kamera IR dodatkowo wspierana jest przez technologię Computer Vision, a niezależnie od wersji do dyspozycji masz przesłonę zapewniającą prywatność. Dwa mikrofony 360° z funkcją redukcji szumów opartą na AI, Dolby Voice® i Dolby Atmos® gwarantują doskonałe wrażenia dźwiękowe. Certyfikat Zoom dodatkowo podkreśla jakość tego laptopa.

Biznesowy ThinkPad X1 Carbon Gen 12 oferuje również preinstalowane aplikacje Lenovo, takie jak Lenovo View i Lenovo Vantage, które poprawiają jakość wideo, zarządzają ustawieniami i chronią dane.

Klawiatura została przeprojektowana, aby ułatwić korzystanie osobom z wadami wzroku, a TrackPad jest większy, mając aż 120 mm. Nasz ukochany czerwony TrackPoint umożliwia nawigację, a podwójne naciśnięcie otwiera menu szybkiego dostępu ThinkPad TrackPoint.

Laptop spełnia standardy MIL-STD 810H Departamentu Obrony USA, przechodząc 12 standardów wojskowych i ponad 200 testów kontroli jakości. Systemy biometryczne, takie jak czytnik linii papilarnych i oprogramowanie do rozpoznawania twarzy, zapewniają dodatkową ochronę, a pakiet ThinkShield chroni dane za pomocą szyfrowania i technologii Intel® Threat Detection.

Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 12 to idealny wybór dla profesjonalistów, łączący nowoczesną technologię, ekologię i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.