Filtruj według
Cena
Czas pracy na baterii (h)*
h h
Waga (kg)
kg kg
Przekątna ekranu (cale)
Rodzina procesora
Wielkość pamięci (GB)
Pojemność dysku SSD (GB)
Interfejs dysku
Okres gwarancji
Typ gwarancji
Rozdzielczość
Typ karty graficznej
System operacyjny
Powłoka matrycy
Inne
Filtruj

HP ProBook 455

Laptop HP ProBook 455 – uniwersalny i ekonomiczny

Szukasz taniego i uniwersalnego laptopa do pracy? Laptop HP ProBook 455 to idealna propozycja dla osób poszukujących niedrogich, a jednocześnie solidnych urządzeń wyposażonych w dobrej klasy podzespoły. Sprzęt jest bardzo solidnie wykonany i wygodny w codziennym użytkowaniu. Modele z serii 455 posiadają klawiaturę z blokiem numerycznym z opcjonalnym podświetleniem, co z pewnością docenią użytkownicy, którzy często pracują z tekstem. Duży rozmiar ekranu i matowa matryca, sprawiają, że laptop HP ProBook 455 doskonale spiszę się podczas pracy w każdych warunkach. Ekran pozostaje idealnie czytelny także w pełnym nasłonecznieniu. Wytrzymała bateria oraz niewielka waga znacznie zwiększają mobilność laptopa, dzięki temu można go łatwo przenosić. Laptop wyposażone jest w odpowiednie zabezpieczenia, które chronią zgromadzone na nim dane.

Laptop HP ProBook 455 – maksymalna wygoda użytkowania

Laptopy z rodziny ProBook 455 zostały stworzone specjalnie z myślą o użytkownikach oczekujących od laptopa biznesowego maksymalnej wygody podczas pracy. Dlatego zastosowane podzespoły wyróżniają się wysoką wydajnością i niezawodnością. Najważniejszym elementem laptopów z tej serii są nowoczesne i bardzo cenione procesory marki AMD z serii Ryzen, które czuwają nad właściwą pracą urządzenia, jego stabilnością i płynnością operacji. Dyski SSD o pojemności 256 i 512 GB zapewniają niemal natychmiastową reakcję na polecenia użytkownika, dzięki temu bardzo szybko uzyskujemy dostęp do danych. Wygodę pracy podnosi pojemna pamięć RAM, dzięki której laptop płynnie i stabilnie obsługuje nawet kilka programów jednocześnie. Modele z serii ProBook 455 doskonale sprawdzą się w pracy biurowej. Wyposażone są w klawiaturę z blokiem numerycznym, która znacznie ułatwi wykonywanie różnorodnych obliczeń.

Laptop HP ProBook 455 – do pracy stacjonarnej i mobilnej

Niewątpliwą zaletą laptopa HP ProBook 455 jest nowoczesna i płaska budowa, która sprawia, że urządzenia z tej serii można łatwo przenosić pomiędzy domem a biurem czy salą konferencyjną. Jeśli wybierasz się w podróż i nie chcesz tracić kontaktu ze swoimi klientami i współpracownikami, laptop HP ProBook 455 jest idealną propozycją dla Ciebie. Urządzenie wykonano bardzo starannie z wysokiej klasy materiałów z aluminiowymi elementami, dzięki temu nie ulegają uszkodzeniu pod wpływem przypadkowego upadku lub uderzenia. Jak przystało na wysokiej klasy laptop biznesowy, modele HP ProBook 455 wyposażone są w pojemną baterię, która zapewnia nawet kilkanaście godzin pracy bez konieczności użycia gniazdka sieci elektrycznej.

Laptop HP ProBook 455 – skuteczne zabezpieczenia

Laptop HP ProBook 455 jest wyposażony w szereg zabezpieczeń, dzięki którym wszystkie zgromadzone na nim dane są w pełni chronione przed kradzieżą. Na pokładzie tej maszyny znajduje się moduł szyfrujący TPM, kamerka z funkcją rozpoznawania twarzy oraz czytnik linii papilarnych. Firmowe systemy marki HP chronią komputer i użytkownika w czasie rzeczywistym podczas korzystania z sieci internetowej. Skuteczną ochroną przed ciekawskimi spojrzeniami jest opcjonalne rozwiązanie HP Sure View Gen3, które zmniejsza czytelność i jasność ekranu dla osób, które patrzą na niego z boku.