Filtruj według
Kategorie
Cena
Czas pracy na baterii (h)*
h h
Waga (kg)
kg kg
Przekątna ekranu (cale)
Rodzina procesora
Wielkość pamięci (GB)
Pojemność dysku SSD (GB)
Interfejs dysku
Okres gwarancji
Typ gwarancji
Rozdzielczość
Typ karty graficznej
System operacyjny
Powłoka matrycy
Ekran dotykowy
Modem WWAN (3G/LTE)
Inne
Filtruj

ThinkPad X

Laptop Lenovo ThinkPad X – wszechstronny i mobilny

Lenovo ThinkPad X to przede wszystkim bardzo poręczne urządzenia o lekkiej i smukłej konstrukcji, stworzone z myślą o osobach pozostających w ciągłym ruchu, potrzebujących laptopa mobilnego, wytrzymałego i niezawodnego. Wyposażone są w baterię o długim czasie działania, wysokiej klasy podzespoły i niezbędne systemy zabezpieczeń. Doskonale sprawdzą się podczas podróży samolotem, pociągiem lub innym środkiem transportu. Seria ThinkPad X jest bardzo rozbudowana. Oprócz tradycyjnych laptopów znajdziemy w niej urządzenia 2 w 1 z dotykowymi ekranami.

Laptop Lenovo ThinkPad X – wydajne podzespoły

Laptop Lenovo ThinkPad X pomimo niewielkich rozmiarów zapewnia wydajność godną wysokiej jakości urządzeniom klasy biznesowej. Seria obejmuje urządzenia bardzo wydajne i niezawodne, które zawsze są gotowe do pracy. Najwyższy komfort użytkowania zapewniają matowe matryce IPS gwarantujące bardzo dobrą jakość obrazu w każdych warunkach, nawet w dużym nasłonecznieniu. We wnętrzu urządzeń z serii ThinkPad X znajdują się procesory Intel Core i5, i7, lub AMD Ryzen, które w połączeniu z pamięcią RAM o pojemności 16 i 32 gigabajtów oraz szybkimi i niezawodnymi dyskami SSD zapewniają płynną i wydajną pracę laptopa.

Laptop Lenovo ThinkPad X – solidna i nowoczesna budowa

Laptop Lenovo ThinkPad X wyróżnia się nowoczesną i bardzo wytrzymałą konstrukcją. Obudowa została wykonana z materiałów klasy militarnej, co gwarantuje maksymalną odporność na uszkodzenia w wyniku uderzenia lub upadku. Urządzenie doskonale znosi wysoką temperaturę otoczenia, wahania ciśnienia i wilgotności powietrza. Odpowiednia wytrzymałość w połączeniu z niewielkim rozmiarem sprawia, że laptop Lenovo ThinkPad X spełni wszelkie potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Atrakcyjny design doskonale wypadnie podczas spotkań, prezentacji czy konferencji.

Laptop Lenovo ThinkPad X – pełna mobilność

Jeśli często podróżujesz w sprawach zawodowych lub biznesowych, wybierz laptop Lenovo ThinkPad X, który pozwala na komfortowe wykonywanie obowiązków w każdych warunkach. Doskonałej jakości baterie zapewniają nieprzerwaną pracę urządzenia nawet przez kilkanaście godzin. Dzięki temu masz pewność, że laptop zawsze będzie do Twojej dyspozycji i nie odmówi posłuszeństwa w najmniej oczekiwanym momencie. Z tego względu urządzenia z serii ThinkPad X dedykowane są przede wszystkim użytkownikom biznesowym i przedstawicielom handlowym, ceniącym sobie kompaktowe rozmiary i poręczność mobilnego laptopa.

Laptop Lenovo ThinkPad X – najwyższy poziom ochrony

Urządzenia z tej serii wyposażone są w system zabezpieczeń ThinkShield obejmujący czytnik linii papilarnych oraz kamerę z funkcją rozpoznawania twarzy, które umożliwiają zalogowanie się do systemu wyłącznie właścicielowi laptopa. Wszystkie zgromadzone na urządzeniu pliki i dane są zaszyfrowane dzięki modułowi TPM. Ochrona w czasie rzeczywistym strzeże bezpieczeństwa użytkownika i laptopa oraz zapobiega atakom na system operacyjny i uniemożliwia dostęp niepowołanych osób do zawartości urządzenia.