Vostro 3530

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Vostro 3530 - funkcjonalny laptop do codziennych zadań

Dell Vostro 3530 to notebook, który zmieni Twoją codzienną pracę w prawdziwą przyjemność. Zainstalowana 13. generacja procesorów Intel Core dostarcza wysoką moc obliczeniową, co pozwala na sprawną obsługę wielu zadań jednocześnie. Optymalizacja wydajności wsparta jest niezawodnymi dyskami SSD i możliwością rozszerzenia pamięci operacyjnej do 16 GB, gwarantując płynność działania systemu.

Solidna i stylowa obudowa nie tylko chroni notebooka, ale także dodaje mu elegancji. Matowy ekran 15,6-cala o wysokiej jakości obrazu sprawia, że praca staje się komfortowa dla oczu, a wygodna klawiatura z opcjonalnym podświetleniem ułatwia korzystanie nawet w słabo oświetlonych miejscach.

Dell Vostro 3530 to nie tylko narzędzie do pracy, to także platforma komunikacyjna, dzięki nowoczesnym technologiom łączności. Bogaty zestaw funkcjonalnych złączy pozwala na podłączenie różnych urządzeń, zwiększając tym samym elastyczność notebooka. Przekształć swoją pracę w efektywną i komfortową dzięki Dell Vostro 3530 - laptopowi, który sprosta Twoim wymaganiom.