Filtruj według
Cena
Waga (kg)
kg kg
Przekątna ekranu (cale)
Rodzina procesora
Wielkość pamięci (GB)
Pojemność dysku SSD (GB)
Interfejs dysku
Okres gwarancji
Typ gwarancji
Rozdzielczość
Typ karty graficznej
System operacyjny
Powłoka matrycy
Inne
Filtruj

Vostro

Dell Vostro to nowoczesne mobilne stacje robocze, które zostały stworzone z myślą o potrzebach zarówno małych, jak i średnich firm, które dbają nie tylko o komfort pracy, ale także profesjonalne podejście i bezpieczeństwo przechowywanych danych. Notebooki Dell Vostro wyróżniają się wysoką mobilnością, szybkością pracy, a co najważniejsze, do ich obsługi wystarczy podstawowa wiedza, gdyż urządzenia są niezwykle intuicyjne. W NOTEBOOKI.PL oferujemy 14- oraz 15,6-calowe modele Dell Vostro, które różnią się między sobą wielkością pamięci RAM, rodzajem procesora oraz typem i modelem karty graficznej. Dzięki temu z łatwością znajdziesz u nas sprzęt, który sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko podczas pracy w biurze, ale także wyjazdów biznesowych.

Dell Vostronotebooki z bogatym wnętrzem

Laptopy Dell Vostro zapewniają szybką, płynną i bezawaryjną pracę, nawet w najbardziej intensywnych momentach. Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie zastosowanie wysokiej jakości procesorów. W zależności od konfiguracji notebooki Dell Vostro mogą skrywać procesory Intel Core i3, i5, i7, do nawet AMD Ryzen 7. To właśnie dzięki ich obecności wykonasz wszystkie zadania długo przed deadlinem, z owocnym wynikiem. Natomiast za sprawą licznych portów — Thunderbolt, USB, HDMI, VGA i czytnika kart pamięci SD szybko prześlesz wszystkie najważniejsze pliki, które z pomocą wysokiej jakości kart graficznych — Intel Iris Xe, Intel UHD Graphics, AMD Radeon Graphics, nie stracą na jakości podczas wyświetlania.

Dell Vostro jako synonim wysokiego poziomu bezpieczeństwa

Dell Vostro to notebooki, które charakteryzują się niezwykle solidną i estetycznie wykonaną konstrukcją. Wybrane modele Dell Vostro zostały dodatkowo poddane testom zgodności z normami wojskowymi, których wyniki są dowodem, że urządzenia śmiało mogą być wykorzystywane do pracy poza otoczeniem biurowym. Przemawia za tym również obecność układu TPM 2.0 (Trusted Platform Module 2.0), dzięki któremu hasła oraz klucze szyfrujące są przechowywane na płycie głównej, a dostęp do nich jest utrudniony zarówno dla osób trzecich, jak i w przypadku prób zewnętrznego zhakowania urządzenia. Chcąc zadbać o bezpieczeństwo przechowywanych na laptopie danych, możesz zdecydować się również na obecność czytnika linii papilarnych oraz funkcję Windows Hello, umożliwiającą na szybkie zalogowanie się do systemu za pomocą jednego dotknięcia.

Jakie modele Dell Vostro sprawdzą się w Twojej firmie?

W linii Dell Vostro znajdziesz różnorodne modele notebooków, które różnią się między sobą nie tylko najważniejszymi parametrami, ale także systemem operacyjnym (Windows 10 Home, Windows 10 Pro, Windows 8.1, Windows 7 Home Basic). W zależności od swoich potrzeb oraz przyzwyczajeń możesz zdecydować się na urządzenie Dell Vostro, które fenomenalnie sprawdzi się w szczególności na home office oraz podczas delegacji (Dell Vostro 5402, 7510). Małym firmom, dla których na pierwszych etapach rozwoju najważniejsza jest wydajna, efektywna praca, proponujemy natomiast laptopy Dell Vostro, takie jak modele Dell Vostro 3400, 3510 czy 3515.