Latitude 3340

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Latitude 3340 - solidny laptop biznesowy

Dell Latitude 3340 to solidny i mobilny notebook biznesowy, doskonale łączący elegancję z nowoczesnymi technologiami. Wyposażony w procesory Intel Core 13. generacji, oferuje nie tylko wydajność, ale także energooszczędność. Szybki i niezawodny dysk SSD oraz 16 GB pamięci operacyjnej zapewniają płynne działanie systemu i błyskawiczny dostęp do danych.

Ekran IPS o przekątnej 13,3 cala prezentuje treści w wysokiej jakości, zapewniając wyraziste kolory i szerokie kąty widzenia. Komfort użytkowania podczas długotrwałej pracy zapewnia ergonomiczna klawiatura, a trwała bateria sprawia, że jest to idealny towarzysz podczas podróży służbowych. Dodatkowe opcje zabezpieczeń, takie jak czytnik linii papilarnych, gwarantują bezpieczeństwo danych.

Latitude 3340 posiada również różnorodne złącza, umożliwiające łatwe podłączanie dodatkowych urządzeń. Zestaw nowoczesnych technologii łączności sprawia, że jest to notebook gotowy na wyzwania współczesnego biznesu, idealny dla mobilnych profesjonalistów, którzy cenią solidność i wydajność w eleganckim wydaniu.