Filtruj według
Cena
Czas pracy na baterii (h)*
h h
Waga (kg)
kg kg
Przekątna ekranu (cale)
Rodzina procesora
Wielkość pamięci (GB)
Pojemność dysku SSD (GB)
Interfejs dysku
Okres gwarancji
Typ gwarancji
Rozdzielczość
Typ karty graficznej
System operacyjny
Powłoka matrycy
Ekran dotykowy
Modem WWAN (3G/LTE)
Inne
Filtruj

Laptop z modemem lte

Laptopy z modemem LTE to nowoczesne i funkcjonalne urządzenia mobilne umożliwiające łączność z bardzo szybkim internetem. Standard bezprzewodowego przesyłu danych LTE to obecnie jedno z najlepszych rozwiązań dla osób potrzebujących internetu o jak najwyższej prędkości. Kupując laptopa z wbudowanym modemem LTE nie musimy się martwić o dostępność internetu czy sygnału WiFi w miejscach publicznych. Korzystanie z sieci jest w tym przypadku dokładnie tak samo proste, jak w przypadku smartfonów – wystarczy umieścić w laptopie kartę SIM lub zarejestrować eSIM. Tego typu urządzenie mobilne oferuje najwyższy komfort użytkowania. Doskonale sprawdzi się w podróży oraz gdy musimy skorzystać z internetu w miejscu, w którym dostęp do niego może być utrudniony.

Dlaczego warto kupić laptop z modemem LTE?

Zdarzają się sytuacje, gdy będąc poza domem lub biurem musimy skorzystać z internetu. Często musimy wówczas polegać na hotspotach rozmieszczonych w różnych częściach miast, których możliwości są jednak dość ograniczone, a co gorsza – nie zapewniają odpowiedniego standardu bezpieczeństwa cyfrowego. Wiele osób w takich sytuacjach korzysta z łączności bezprzewodowej za pośrednictwem smartfona, jednak może to spowodować szybkie rozładowanie baterii w urządzeniu mobilnym. Najlepszym rozwiązaniem jest laptop z modemem LTE, którego zawsze warto mieć pod ręką, szczególnie jeśli wykorzystujemy przenośny komputer do celów biznesowych. Takie laptopy dają możliwość dostępu do szybkiej sieci internetowej z niemal każdego miejsca na Ziemi.

Jakie modele laptopów z modemem LTE posiadamy?

Oferta naszego sklepu jest bardzo bogata i zawiera modele laptopów z wbudowanym modemem LTE od najlepszych światowych producentów. W naszej ofercie posiadamy laptopy takich marek jak Lenovo, Microsoft, Dell, Fujitsu oraz HP. Wyposażone są w bardzo wydajne podzespoły oferujące niezawodność i komfort podczas użytkowania. Możesz wybierać spośród modeli zróżnicowanych pod względem parametrów ekranu, pojemności pamięci operacyjnej czy rodzaju procesora. Wiele z dostępnych w naszym sklepie laptopów ma możliwość zamontowania modemu WWAN na płycie głównej.

Dla kogo laptop z modemem LTE?

Możliwości i funkcjonalność laptopa z modemem LTE docenią szczególnie te osoby, które korzystają z laptopa do celów zawodowych. Często przebywają one poza miejscem pracy i potrzebują urządzenia, które w każdej chwili pozwoli na skorzystanie z szybkiego łącza. Kupując laptopa z modemem LTE masz pewność, że dysponujesz urządzeniem, które gwarantuje doskonałą łączność w każdym miejscu i czasie.

Ile kosztują laptopy z modemem LTE?

W naszym sklepie internetowym oferujemy bardzo szeroki asortyment laptopów z wbudowanym modemem LTE. W zależności od wybranej konfiguracji cena tego typu urządzenia może wynieść od 4 do ponad 14 tysięcy złotych. Najdroższe modele naszpikowane są najnowocześniejszymi i najbardziej wydajnymi podzespołami. Spełnią wymagania wszystkich, którzy oprócz szybkiego łącza internetowego potrzebują urządzenia wyróżniającego się ponadprzeciętną wytrzymałością, trwałością, a także najwyższą jakością obrazu i dźwięku.