Filtruj według
Kategorie
Cena
Czas pracy na baterii (h)*
h h
Waga (kg)
kg kg
Przekątna ekranu (cale)
Rodzina procesora
Wielkość pamięci (GB)
Pojemność dysku SSD (GB)
Interfejs dysku
Okres gwarancji
Typ gwarancji
Rozdzielczość
Typ karty graficznej
System operacyjny
Powłoka matrycy
Inne
Filtruj

ThinkBook

Lenovo ThinkBook - laptopy dla firm w nowej odsłonie

Szukasz laptopa przeznaczonego dla małych i dużych przedsiębiorców? Rozglądasz się za modelem, na którym przedstawisz prezentację swoim klientom oraz poprowadzisz skomplikowane arkusze kalkulacyjne? Wybierz laptopa Lenovo ThinkBook i rozwijaj swoje umiejętności. Szeroki wybór zróżnicowanych modeli ułatwi dobranie laptopa dopasowanego pod względem mobilności i funkcjonalności do Twoich potrzeb. Wysoka mobilność, stylowe obudowy z aluminium, a nawet konfiguracje z dotykowym ekranem lub wyświetlaczem typu E-Ink na klapie - to tylko część możliwości modeli z tej serii.

Laptop Lenovo ThinkBook - dlaczego warto w niego zainwestować?

Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem będą Laptopy Lenovo ThinkBook 15, który mimo klasycznej piętnastocalowej przekątnej, wyróżniają się zaskakująco dużą mobilnością. Sporą popularnością cieszą się także modele ThinkBook 14s Yoga, będące mobilnymi urządzeniami z dotykowym ekranem i możliwością przejścia w tryb tabletu. Tego typu urządzenia 2-w-1 doskonale sprawdzają się zarówno podczas zwykłych prac biurowych, jak i spotkań z klientami w terenie. Seria laptopów Lenovo ThinkBook to przede wszystkim wydajne i prestiżowe urządzenia doceniane przez wielu przedsiębiorców. Innowacją na rynku są modele z dwoma ekranami o nazwie ThinkBook Plus - prócz standardowej matrycy laptop dysponuje dotykowym ekranem typu E-Ink na klapie, pozwalającym m.in. na tworzenie odręcznych notatek oraz wyświetlanie powiadomień. Notebooki Lenovo ThinkBook są nie tylko kompaktowe, ale i wydajne. Dzięki konfiguracjom opartym o procesory marki Intel lub AMD oraz szybkim dyskom SSD M.2, notebooki Lenovo ThinkBook zapewniają szybki start systemu oraz niezbędnych do pracy aplikacji.

Notebooki Lenovo ThinkBook - rozwijaj swoje przedsiębiorstwo z innowacyjnym sprzętem

W zależności od Twoich preferencji możesz wybierać modele o przekątnej 13, 14, 15 a nawet 16 cali. Wśród dostępnych procesorów znajdziemy zarówno rozwiązania marki Intel, jak i AMD, o różnym stopniu wydajności. Nowoczesny wygląd, solidne wykonanie oraz zróżnicowane pod względem funkcjonalności modele to główne cechy, jakimi wyróżniają się notebooki Lenovo ThinkBook. Nie zastanawiaj się zbyt długo. Postaw na połączenie atrakcyjnej ceny i wydajnych podzespołów. Dzięki smukłej sylwetce i zredukowanej wadze laptop Lenovo ThinkBook znakomicie sprawdzi się w roli kompana służbowych podróży. Rozbudowane funkcje bezpieczeństwa zadbają o służbowe i poufne dane, oferując szybkie i biometryczne logowanie do systemu.