Filtruj według
Cena
Czas pracy na baterii (h)*
h h
Waga (kg)
kg kg
Przekątna ekranu (cale)
Rodzina procesora
Wielkość pamięci (GB)
Pojemność dysku SSD (GB)
Okres gwarancji
Typ gwarancji
Rozdzielczość
Typ karty graficznej
System operacyjny
Powłoka matrycy
Ekran dotykowy
Modem WWAN (3G/LTE)
Inne
Filtruj

Laptop 10 cali

Małe laptopy 10 cali to lekkie, wydajne, wielozadaniowe urządzenia do pracy i rozrywki. Bez problemu zmieszczą się w każdej podręcznej torbie czy plecaku. Można je zabierać ze sobą do szkoły, na uczelnię czy do pracy. Świetnie sprawdzą się w podróży, co na pewno docenią osoby, które z różnych powodów, często się przemieszczają. Laptop 10 cali będzie idealny dla freelancerów, uczniów oraz studentów. Dzięki nim możesz wykonywać swoją pracę z dowolnego miejsca. Mini laptop 10 cali to także nowoczesne, a co najważniejsze – przenośne centrum rozrywki.

Jakie są największe zalety laptopa 10 cali?

Laptop 10 cali wyróżnia się bardzo nowoczesną i lekką konstrukcją. Nie zajmuje dużo miejsca w bagażu i można go łatwo przenosić. Jest to idealny sprzęt na wakacje lub podróż służbową. Wiele osób wykonuje swoją pracę poza domem lub biurem, dla nich laptop 10 cali będzie świetną opcją, która z powodzeniem może zastąpić większy model, oferując przy tym porównywalną wydajność i komfort pracy. Mini laptop może pełnić rolę notatnika, zastępując tradycyjny zeszyt papierowy, co z pewnością docenią uczniowie i studenci. Małe laptopy 10 cali są też bardzo energooszczędne. Po jednym ładowaniu baterii mogą pracować bez przerwy nawet przez kilkanaście godzin. Nowoczesne laptopy o przekątnej ekranu 10 cali wyróżniają się bardzo eleganckim i estetycznym wyglądem. Urządzenia te są w większości przypadków tańsze od standardowych laptopów, choć ostatecznie, kupując laptop 10 cali cena zależy głównie od parametrów technicznych i marki urządzenia.

Jakie są najważniejsze parametry laptopa 10 cali?

Kupując laptop 10 cali warto zwrócić uwagę nie tylko na aspekty wizualne urządzenia, ale także na oferowane parametry techniczne. To właśnie od nich zależy wydajność laptopa oraz komfort podczas pracy. Najważniejszym komponentem każdego komputera jest procesor. Warto więc zadbać o to by kupowane urządzenie było wyposażone w wysokiej klasy sprzęt takich marek jak Intel, AMD lub Qualcomm Snapdragon. Małe laptopy 10 cali posiadają zintegrowane karty graficzne, które zapewniają płynność wyświetlanych obrazów. Warto wybierać modele dysponujące przynajmniej 8 GB pamięci RAM oraz wyposażone w nowoczesny dysk SSD o pojemności 128 gigabajtów. Należy także zwrócić uwagę na rozdzielczość wyświetlacza. Większość dostępnych modeli laptopów 10-calowych oferuje rozdzielczość na poziomie 1920x1280 zapewniającą bardzo wysoką jakość i szczegółowość obrazu. Mini laptopy wyposażone są w dotykowy i odpinany ekran, który umożliwia korzystanie z nich jak z tabletu.

Laptop 10 cali – dla kogo?

Jeśli często korzystasz z komputera będąc poza domem lub biurem, laptop 10 cali jest idealną propozycją dla Ciebie. Oferuje wysoką funkcjonalność i wszechstronność, która nie jest dostępna w wielu laptopach standardowych rozmiarów. Niewielka przekątna ekranu nie stanowi problemu podczas korzystania z laptopa w celach zawodowych czy rozrywkowych. Za pomocą takiego sprzętu możemy odtwarzać pliki multimedialne, przeglądać strony internetowe, wysyłać pocztę elektroniczną czy tworzyć prezentacje.