Latitude 5440

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Latitude 5440 - niezawodny laptop do stabilnej pracy

Dell Latitude 5440 to 14-calowy majstersztyk w dziedzinie laptopów biznesowych, łączący doskonałą jakość wykonania, wszechstronną funkcjonalność i najnowsze osiągnięcia technologiczne. W eleganckiej i solidnej obudowie tego laptopa kryje się potęga 12. i 13. generacji procesorów Intel Core, gwarantująca niezrównaną wydajność w każdym zadaniu.

Za szybkość i niezawodność odpowiedzialne są dyski SSD i aż do 64 GB RAM-u, co sprawia, że nawet najbardziej wymagające aplikacje pracują płynnie. Wersje z niezależną kartą graficzną NVIDIA GeForce dostarczają dodatkowej mocy obliczeniowej, idealnej do zadań graficznych i multimedialnych.

Wysokiej jakości ekran IPS doskonale prezentuje treści, a komfortowa klawiatura zapewnia przyjemność z każdej pracy. Dodatkowo, opcje zabezpieczeń, nowoczesne technologie łączności i różnorodne funkcjonalne złącza czynią Latitude 5440 narzędziem gotowym na wszystko. To nie tylko laptop biznesowy - to partner, który sprosta najwyższym wymaganiom profesjonalistów, dodając stylu i efektywności codziennej pracy.