Filtruj według
Cena
Czas pracy na baterii (h)*
h h
Waga (kg)
kg kg
Przekątna ekranu (cale)
Rodzina procesora
Wielkość pamięci (GB)
Pojemność dysku SSD (GB)
Interfejs dysku
Okres gwarancji
Typ gwarancji
Rozdzielczość
Typ karty graficznej
System operacyjny
Powłoka matrycy
Filtruj

ThinkPad E15 G2

Laptopy Lenovo ThinkPad E15 G2

Laptop Lenovo ThinkPad E15 G2 to kolejna odsłona biznesowego laptopa o szerokich możliwościach, wyróżniającego się atrakcyjną ceną i zróżnicowanymi konfiguracjami. W połączeniu z nowoczesną stylistyką i komfortową matrycą o klasycznej piętnastocalowej przekątnej, ThinkPad E15 G2 jest interesującą propozycją nie tylko dla pracowników małych i średnich firm (SMB), ale także studentów i użytkowników domowych, szukających sprzętu o świetnej ergonomii i wymaganej w biznesie niezawodności. Dzięki konfiguracjom opartym o niskonapięciowe procesory Intel Core 11. generacji lub procesory AMD Ryzen, laptopy Lenovo ThinkPad E15 G2 to idealny wybór dla osób potrzebujących sprzętu do sprawnej pracy zdalnej, szybkiej realizacji zadań biurowych oraz obsługi multimediów Nowoczesny design, bezkonkurencyjna klawiatura, rozbudowane funkcje bezpieczeństwa oraz zaskakująco duża, jak na sprzęt tego formatu, mobilność to tylko część zalet laptopów ThinkPad E15 drugiej generacji.

Wysoki komfort pracy i ulepszona ergonomia

Płynne działanie laptopa to nie wszystko, na co możesz zwrócić uwagę wybierając Lenovo ThinkPad E15 G2. Matryca o przekątnej 15,6 cala, wyświetlająca obraz w rozdzielczości Full HD, to odpowiednio duży obszar roboczy, zapewniający oczekiwany od sprzętu tej klasy komfort pracy w biurze. Większość przygotowanych przez producenta konfiguracji została wyposażona w ekran klasy IPS wyróżniający się mocnym podświetleniem i kontrastem oraz szerokimi kątami widzenia. Matowa natura ekranu wyeliminowała także irytujący efekt lustra, umożliwiając wygodną pracę zarówno w biurze, jak i podczas wyjazdów. Z kolei użytkowników pracujących z grafiką szczególnie powinny zainteresować konfiguracje z matrycą IPS o 100-procentowym pokryciu palety sRGB. Dostępne są także wersje wspierające obsługę dotykową. Bezkonkurencyjna klawiatura wyspowa z blokiem numerycznym sprawia, że ThinkPad E15 znakomicie sprawdzi się w roli narzędzia do pracy z tekstem oraz ułatwi operowane danymi liczbowymi. Możemy także liczyć na opcjonalne podświetlenie, dbające o wygodę pracy w nocy i przy marnych warunkach oświetleniowych.

Łatwa rozbudowa i wiele portów do wyboru

Na bocznych krawędziach laptopa Lenovo ThinkPad E15 G2 ulokowano rozbudowany wybór portów, ułatwiając wykorzystanie przy pracy potrzebnych urządzeń dodatkowych oraz podpięcie laptopa do rozbudowanego stanowiska pracy. W modelach korzystających z procesorów Intel, gniazdo USB-C będzie oferować pełną funkcjonalność standardu Thunderbolt 4 – w przypadku konfiguracji opartych o rozwiązania AMD w porcie tym znajdzie się USB 3.2 Gen 1 ze wsparciem dla cyfrowego wyjścia obrazu DisplayPort. Dzięki temu do ThinkPada E15 G2 bez problemu podepniemy stację dokującą lub zaawansowany replikator portów, zwiększając tym samym komfort pracy stacjonarnej. Notebook posiada również wybór klasycznych USB, pełnowymiarowe HDMI oraz gniazdo LAN. Ułatwi to skorzystanie ze starszych i wciąż popularnych rozwiązań. W stylowej obudowie Lenovo ThinkPad E15 G2 przewidziano miejsce dla dwóch ultraszybkich dysków SSD M.2, więc bez problemu dopasujesz pojemność wbudowanego magazynu na dane do swoich wymagań.

Zabezpieczenia klasy biznesowej

O bezpieczeństwo danych przechowywanych w Lenovo ThinkPad E15 G2 zadba rozbudowany zestaw sprzętowych zabezpieczeń. Zintegrowany z przyciskiem zasilania czytnik linii papilarnych błyskawicznie potwierdzi Twoją tożsamość, a wbudowany moduł TPM 2.0 zaszyfruje pliki przechowywane na dysku. Zapomnij także o zaklejaniu nieaktywnej kamerki taśmą. Fizyczna osłona obiektywu ThinkShutter uniemożliwi przesyłanie obrazu nawet najbardziej kreatywnemu hakerowi. Dostępne są także modele z kamerką IR, doposażającą ThinkPada E15 G2 w funkcję rozpoznawania twarzy.