Filtruj według
Cena
Czas pracy na baterii (h)*
h h
Waga (kg)
kg kg
Przekątna ekranu (cale)
Rodzina procesora
Wielkość pamięci (GB)
Pojemność dysku SSD (GB)
Interfejs dysku
Okres gwarancji
Typ gwarancji
Rozdzielczość
Typ karty graficznej
System operacyjny
Powłoka matrycy
Ekran dotykowy
Modem WWAN (3G/LTE)
Inne
Filtruj

Laptop z długim czasem pracy na baterii

Laptop to niezbędne urządzenie elektroniczne wykorzystywane w wielu aspektach naszego życia. Jest nieodłączną częścią codzienności osób niezależnych i aktywnych, ceniących ponad wszystko wygodę użytkowania, niewielkie rozmiary i wysoką mobilność. Laptop daje wyjątkową możliwość wykonywania swoich zawodowych obowiązków z każdego miejsca na świecie. By korzystanie z przenośnego komputera było w pełni komfortowe musimy wybierać urządzenia wyposażone w wysokiej jakości akumulator, zapewniający wielogodzinną pracę w miejscu bez dostępu do gniazdka sieci elektrycznej. Pojemność i wytrzymałość baterii to jedne z najważniejszych parametrów, na które należy zwrócić uwagę podczas wybierania laptopa.

Dobra bateria w laptopie – czyli jaka?

Laptop z dobrą baterią powinien zapewniać co najmniej 7 godzin pracy bez konieczności podłączenia urządzenia do prądu. W naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy modele laptopów, które wytrzymują nawet kilkanaście godzin na jednym ładowaniu akumulatora. Dzięki temu mamy pewność, że sprzęt nie wyłączy się w najmniej oczekiwanym momencie. Najbardziej zaawansowane technicznie laptopy są wyposażone w baterie zapewniające ponad 20 godzin nieprzerwanej pracy. Tego typu sprzęt docenią profesjonaliści, którzy korzystają z laptopa w celach zawodowych, a także studenci. Pojemna i wytrzymała bateria to atuty urządzenia mobilnego, które docenią wszyscy użytkownicy laptopów. Zastosowanie zaawansowanych technologicznie, a jednocześnie bardzo energooszczędnych podzespołów pozwala producentom uzyskiwać coraz lepsze parametry i osiągi stosowanych akumulatorów. Dzięki temu nowoczesne urządzenia umożliwiają korzystanie z nich przez cały dzień.

Jakie laptopy z dobrą baterią polecamy?

Oferta naszego sklepu internetowego jest bardzo zróżnicowana pod wieloma względami. Jednak niezmienna jest wysoka jakość i wydajność, jakimi cechują się dostępne u nas laptopy. Laptop z długim czasem pracy na baterii spełni oczekiwania wszystkich, którzy poszukują urządzeń niezawodnych. Przygotowaliśmy szeroką ofertę, w której znajdziesz sprzęt takich marek jak Lenovo, HP, Fujitsu, Apple oraz Microsoft. Oprócz pojemnych i wytrzymałych akumulatorów wyposażone są w doskonałe podzespoły gwarantujące wysoką wydajność i komfort podczas użytkowania.

Jak dbać o żywotność baterii?

Warto pamiętać, że nawet najwyższej klasy bateria o wysokiej pojemności z czasem straci swoje właściwości pod wpływem niewłaściwego użytkowania. Podstawowym błędem, jaki popełniają użytkownicy jest nieustanne podłączanie laptopa do gniazdka sieci elektrycznej. Ma to bardzo negatywny wpływ na czas pracy i wydajność baterii. Urządzenie należy podpiąć do sieci, gdy poziom naładowania baterii spadnie do około 20%. Błędem jest także ładowanie na 100%. Zdecydowanie korzystniejsze dla żywotności baterii jest przerywanie ładowania po osiągnięciu poziomu 80–90%. Każdy laptop jest wyposażony w funkcję oszczędzania baterii, która samoczynnie dostosowuje wydajność komputera przenośnego w celu zapewnienia jak najmniejszego zużycia energii.