ThinkPad L14 G4

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

ThinkPad L14 G4 - solidny laptop dla biznesu

ThinkPad L14 G4 to nowoczesny laptop biznesowy, który wyróżnia się charakterem i zróżnicowanymi możliwościami dostosowania do indywidualnych potrzeb. Solidna konstrukcja, wysoka wydajność i atrakcyjne wyposażenie idą w parze z przystępną ceną, czyniąc go idealnym narzędziem do pracy.

Dostępność procesorów Intel Core 13. generacji i układów AMD Ryzen serii 7000 sprawia, że laptop ten może sprostać różnorodnym wymaganiom. Imponująca ilość pamięci RAM sięgająca nawet 64 GB oraz szybkie dyski SSD gwarantują płynność i efektywność korzystania z urządzenia. Opcja wyboru układu graficznego NVIDIA GeForce (dla konfiguracji z platformą Intel) dodaje elastyczności.

14-calowy ekran występuje w różnych wariantach, obejmujących HD TN, Full HD IPS (matowy lub z obsługą dotyku), co umożliwia dostosowanie laptopa do konkretnych preferencji użytkownika. Wysokiej jakości klawiatura, trwała bateria i bogaty zestaw złączy sprawiają, że ThinkPad L14 G4 spełnia oczekiwania wymagających profesjonalistów. To nie tylko narzędzie do pracy, lecz także niezawodny partner do efektywnego prowadzenia codziennych zadań biznesowych.