Filtruj według
Kategorie
Cena
Waga (kg)
kg kg
Przekątna ekranu (cale)
Rodzina procesora
Wielkość pamięci (GB)
Pojemność dysku SSD (GB)
Interfejs dysku
Okres gwarancji
Typ gwarancji
Rozdzielczość
Typ karty graficznej
System operacyjny
Powłoka matrycy
Ekran dotykowy
Inne
Filtruj

Precision

Dell Precision to laptopy zaprojektowane z myślą o oczekiwaniach oraz potrzebach grafików, architektów, projektantów i freelancerów z branży kreatywnej, dla który urządzenia mobilne to podstawowe narzędzie pracy. Prezentowane przez nas modele Dell Precision są gwarancją stabilnej, wydajnej pracy, a także niezawodności, nawet gdy muszą zmierzyć się z niemałym obciążeniem wynikającym z ilości uruchomionych programów graficznych, filmowych czy projektowych. Wyposażone w 15,6- bądź 17,3-calowy ekran o rozdzielczości UHD i jasności 400 nitów obsługują funkcję PremierColor z możliwością wyboru wyświetlacza matowego lub dotykowego. Ograniczają emisję światła niebieskiego, tym samym nie powodując intensywnego uczucia zmęczenia podczas wielogodzinnej pracy przed monitorem.

Pracuj nad projektami na ponadprzeciętnym sprzęcie

Decydując się na Dell Precision, możesz mieć pewność, że się nie zawiedziesz. Wynika to przede wszystkim z obecności najmocniejszych podzespołów, a dokładnie procesorów Intel Core (w zależności od modelu) - i5, i7, i9, dysków SSD M.2 PCle Gen4 o pojemności do nawet 4 TB z układem graficznym UMA lub kartami graficznymi NVIDIA T500, T600, T1200, RTX A2000, A3000 oraz A4000. W zależności od tego, na czym najbardziej Ci zależy — jakości, wydajności, szybkości, możesz wybrać modele Dell Precision, które dzięki szybkiej pamięci RAM oraz pamięci masowej skrócą Twój czas pracy. Pomimo intensywnych działań, jakie będzie podejmował wybrany przez Ciebie laptop, dzięki zaawansowanym funkcjom chłodzenia samodzielnie podda on minimalizacji wydzielanie ciepła.

Personalizacja wydajności to podstawa u Dell Precision

Notebooki Dell Precision, podobnie jak sztuczna inteligencja, są w stanie ułatwić nasze codzienne funkcjonowanie, w tym również wypełnianie obowiązków zawodowych. Dell Precision, czyli laptopy, w których wykorzystano platformę sztucznej inteligencji, uczą i dostosowują się do Twojego trybu pracy. Rozwiązanie nazwane przez producenta Dell Optimizer nie tylko przyczyni się do bezproblemowego korzystania z sieci bezprzewodowej, ale także poprawienia jakości dźwięku, szybkiego uruchamiania urządzenia oraz optymalizacji ładowania baterii. Oczywiście na wydajność Dell Precision przekłada się również zestaw licznych łączy, w której coraz częściej można znaleźć port Thunderbolt, USB Type-C oraz HDMI.

Dell Precisionnotebooki, które mają nowoczesność w cenie

Nowoczesność notebooków z linii Dell Precision została podkreślona przez matowe ekrany, płaską klawiaturę, duży gładzik i solidną obudowę w ponadczasowej kolorystyce. Jednak na nowoczesność sprzętu ma wpływ poziom bezpieczeństwa, jaki zapewnia. Aktualnie bardzo łatwo o utratę danych bądź ich skradzenie. Dlatego wybrane modele Dell Precision zostały dodatkowo wyposażone we wbudowaną osłonę kamery internetowej, bezprzewodowy czytnik kart smart oraz NFC, a także oprogramowanie zabezpieczające, które przestrzega o pojawieniu się tzw. intruza.