Filtruj według
Cena
Czas pracy na baterii (h)*
h h
Waga (kg)
kg kg
Przekątna ekranu (cale)
Rodzina procesora
Wielkość pamięci (GB)
Pojemność dysku SSD (GB)
Interfejs dysku
Okres gwarancji
Typ gwarancji
Rozdzielczość
Typ karty graficznej
System operacyjny
Powłoka matrycy
Inne
Filtruj

HP ProBook 450

Laptop HP ProBook 450 – solidny sprzęt do pracy i biznesu

Jeśli oczekujesz od laptopa biznesowego pełnej wszechstronności i niezawodności wybierz laptop HP ProBook 450 wyposażony w wysokiej klasy podzespoły zamknięte w odpornej na uszkodzenia obudowie. Wysoką funkcjonalność gwarantuje bardzo wygodna podświetlana klawiatura z blokiem numerycznym oraz pełen zestaw niezbędnych złączy. Decydując się na zakup laptopa HP ProBook 450 masz pewność, że nigdy Cię nie zawiedzie. Pojemna bateria zapewnia nieprzerwaną pracę urządzenia przez kilkanaście godzin. Nie musisz się także obawiać o bezpieczeństwo zapisanych danych. Zaawansowane zabezpieczenia chronią je przed dostaniem się w niepowołane ręce oraz uniemożliwiają dostęp do komputera osobom postronnym. Czym jeszcze wyróżnia się laptop HP ProBook 450?

Laptop HP ProBook 450 – idealny laptop dla wymagających

Projektując laptopy HP ProBook 450 zadbano o to, by zapewniały jak najwyższy komfort ich użytkownikom. Dlatego zastosowano w nich wysokiej klasy podzespoły, które gwarantują płynną i stabilną pracę. Mózgiem sterującym pracą całego urządzenia jest wydajny procesor nowej generacji z rodziny Intel Core. Duża ilość dostępnej pamięci operacyjnej znacznie podnosi możliwości laptopa pozwalając na obsługę kilku programów jednocześnie bez obniżania jego wydajności. Szybki i niezawodny dysk SSD o pojemności 512 GB sprawia, że rozruch laptopa przebiega błyskawicznie, a wszelkie aplikacje uruchamiają się natychmiast po kliknięciu, dzięki temu bardzo szybko uzyskujemy dostęp do wszystkich danych. Laptop HP ProBook 450 umożliwia pracę niemal z każdego miejsca, dzięki łączności bezprzewodowej z obsługą standardu Wi-Fi 6 oraz możliwości wybrania konfiguracji z modemem WWAN, obsługującym sieć komórkową.

Laptop HP ProBook 450 – solidny i estetycznie wykonany

Wysokiej klasy laptop biznesowy powinien być także atrakcyjny wizualnie i starannie wykonany. Wszystkie modele z serii ProBook 450 prezentują się bardzo nowocześnie i elegancko. Doskonale wypadną podczas spotkań biznesowych lub prezentacji, dlatego urządzenia te polecane są pracownikom, którzy często spotykają się z klientami lub kontrahentami. Niewielka, kompaktowa konstrukcja laptopa HP ProBook 450 zapewnia maksymalną wygodę profesjonalistom, którzy często się przemieszczają z miejsca na miejsce. Bardzo wąska ramka gwarantuje maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni roboczej, a solidne aluminiowe komponenty wpływają na trwałość urządzenia.

Laptop HP ProBook 450 – maksymalne bezpieczeństwo

Kupując laptop HP ProBook 450 nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo wrażliwych danych firmowych. HP Wolf Security for Business zapewnia bardzo efektywną ochronę od systemu BIOS po przeglądarkę internetową, dzięki temu nasza aktywność w sieci zawsze jest odpowiednio zabezpieczona. Przed współczesnymi zagrożeniami chroni moduł szyfrujący TPM, który utrudnia dostęp do danych osobom nieuprawnionym. Laptop HP ProBook 450 wyposażony jest także w kamerę z funkcją rozpoznawania twarzy oraz czytnik linii papilarnych.