Microsoft 365 Apps for Business 1Y 1U ESD Win/Mac 32/64bit SPP-00003
492,00 zł
  • 194375 Microsoft 365 Apps for Business 1Y 1U ESD Win/Mac 32/64bit SPP-00003
Microsoft 365 Apps for Business 1Y 1U ESD Win/Mac 32/64bit SPP-00003
  • 194375 Microsoft 365 Apps for Business 1Y 1U ESD Win/Mac 32/64bit SPP-00003

Microsoft 365 Apps for Business 1Y 1U ESD Win/Mac 32/64bit SPP-00003

( 1 )
Microsoft
SPP-00003
492,00 zł
400,00 zł netto
Liczba sztuk

  • Produkt dostępny w magazynie
  • Wysyłka już jutro! Zapłać w ciągu godz. min., zamówienie wyślemy jutro
  • Rata od: 12,71 zł Oblicz ratę lub leasing
  • Dla Ciebie

    Dla Firmy

Sprawdź, który office będzie najlepszy dla Ciebie

Rozwijaj swoją firmę

Pracuj wydajnie, a jednocześnie zapewniaj ochronę i zwiększaj wydajność dzięki platformie Microsoft 365. Współpracuj w czasie rzeczywistym, korzystając z profesjonalnej poczty e-mail, przestrzeni dyskowej online i zawsze aktualnych narzędzi do pracy zespołowej, które zapewniają bezpieczeństwo Twoich danych.

Korzystaj z aplikacji pakietu Office

Uzyskaj najnowsze funkcje i możliwości dzięki pełnym, instalowanym i zawsze aktualnym wersjom programów Outlook, Word, Excel i PowerPoint dla systemu Windows lub dla komputerów Mac oraz programów Access i Publisher (tylko dla komputerów PC).

Wbudowane zabezpieczenia

Chroń dane klientów dzięki nowatorskim zabezpieczeniom z pięcioma warstwami ochrony i aktywnym monitorowaniem.

Korzystaj z 1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze dla każdego użytkownika

1 TB magazynu w chmurze usługi OneDrive pozwala edytować i udostępniać dokumenty, zdjęcia i inne pliki niezależnie od tego, gdzie się przebywa — z dowolnego urządzenia.

Łatwa konfiguracja

Wdróż platformę Microsoft 365 w swojej firmie i zarządzaj nią bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy informatycznej. Dodawaj i usuwaj użytkowników w ciągu kilku minut.

Word

Przekształcaj dokumenty w strony internetowe. Musisz opublikować biuletyn lub dokument, który będzie wyświetlany przez inne osoby? Łatwo przekształć dokument programu Word w stronę internetową.

Dodawaj więcej wymiarów do Twoich dokumentów. Pracuj kreatywnie, wstawiając modele 3D bezpośrednio w Twoich raportach w formie książek, prezentacjach organizacji niedochodowych lub dowolnych innych dokumentach.

Łatwo recenzuj i czytaj swoje teksty. Odczytuj swoje treści i łatwo wychwytuj w nich wszystkie błędy. Narzędzia edukacyjne pomagają podnieść zrozumienie w czytaniu.

Excel

Ulepszenia dzięki inteligentnej technologii dla ekspertów i nowicjuszy. Program Excel uczy się Twoich wzorców, aby zaoszczędzić Twój czas. Łatwo twórz arkusze kalkulacyjne na podstawie szablonów lub samodzielnie i wykonuj obliczenia przy użyciu nowoczesnych formuł.

Lepszy obraz danych. Nowe wykresy i schematy ułatwiają atrakcyjne prezentowanie danych. Dzięki formatowaniu, wykresom przebiegu w czasie i tabelom Twoje dane zostaną lepiej zrozumiane. Łatwo twórz prognozy jednym kliknięciem, aby przewidywać trendy.

Pieniądze w programie Excel. Zaimportuj transakcje finansowe do programu Excel, aby móc przeglądać i organizować finanse oraz uzyskiwać dotyczące ich spersonalizowane analizy w jednym miejscu.

PowerPoint

Twórz dopracowane prezentacje. Trener prezentacji umożliwia przećwiczenie przemówienia i uzyskanie zaleceń dotyczących tempa, słownictwa i nie tylko dzięki możliwościom sztucznej inteligencji.

Bądź na bieżąco z informacjami. Zawsze wiesz, na jakim etapie procesu edycji jesteś. Funkcja Podczas Twojej nieobecności pozwala śledzić ostatnie zmiany wprowadzone przez inne osoby w prezentacjach.

Technologia 3D nie jest używana tylko w filmach. Teraz można łatwo wstawiać obiekty 3D i osadzone animacje bezpośrednio w prezentacjach programu PowerPoint z własnych plików lub biblioteki zawartości.

Outlook

Poczta e-mail i kalendarz w jednym miejscu. Wysyłaj i odbieraj wiadomości e-mail oraz zarządzaj nimi. Śledź spotkania i wydarzenia przy użyciu kalendarza wbudowanego w programie Outlook.

Inteligencja, która pracuje dla Ciebie. Znajduj wiadomości, osoby i dokumenty za pomocą funkcji wyszukiwania w programie Outlook.

Uporządkuj swoje pełne obowiązków życie. Program Outlook ma większe możliwości, dzięki czemu i Ty możesz zrobić więcej.

Publisher (tylko komputery PC)

Sprawne tworzenie dopracowanych, profesjonalnych układów. Precyzyjnie rozmieszczaj i stylizuj tekst, obrazy, obramowania, kalendarze i inne obiekty. W programie Publisher wszystko, co dodasz, pozostanie dokładnie takie, jak zostanie przez Ciebie zaprojektowane — na wydruku, w Internecie czy w wiadomości e-mail.

Łatwe projektowanie wyjątkowych materiałów specjalnych dowolnego przeznaczenia. Szeroki zestaw wstępnie zaprojektowanych szablonów programu Publisher umożliwia tworzenie wszystkiego — od prostych kart okolicznościowych po profesjonalne biuletyny i materiały marketingowe.

Access (tylko komputery PC)

Tworzenie i udostępnianie aplikacji bez pomocy dewelopera. Program Access to łatwe w użyciu narzędzie do tworzenia aplikacji biznesowych — z szablonów lub od podstaw. Wszechstronne i intuicyjne narzędzia do projektowania w programie Access ułatwiają tworzenie atrakcyjnych i wysoce funkcjonalnych aplikacji w krótkim czasie.

Dostosowywanie aplikacji, aby rozwijały się wraz z firmą. Dostosowuj własne aplikacje niestandardowe do swojej firmy i klientów, łatwo je modyfikując w celu spełnienia zmieniających się potrzeb. Używaj języka Visual Basic for Applications do automatyzowania procesów biznesowych i tworzenia użyteczniejszych formularzy i raportów.

Specyfikacja

Pozostałe parametry

Zawartość pakietu
Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher (tylko PC), Access (tylko PC)
Przeznaczenie
dla małych firm
Wersja produktu
cyfrowa
Typ licencji
nowa
Okres trwania licencji
1 rok
Wersja językowa
wielojęzyczna
Liczba użytkowników
1
Liczba stanowisk
1
Platforma sprzętowa
Android, iOS, macOS, Windows
Wymagania systemowe
Android 4.4.X lub nowszy, iOS 10.0 lub nowszy, OS X lub nowszy, Windows 7 lub nowszy
Wymagania sprzętowe
procesor 1 GHz lub szybszy; RAM: 1 GB (Android), 1 lub 2 GB (Windows), 4 GB (OS X); miejsce na dysku: 3 GB (Windows), 6 GB (OS X)

Opinie klientów o Microsoft SPP-00003

5.0/5
(1 opinii)
5
(1)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
e
Potwierdzony zakup , EE

e

Przydatna opinia? (20) (18)
Microsoft 365 Apps for...
492,00 zł