rentup

  

Jak działa wynajem długoterminowy laptopów?

 

Coraz większą popularnością zaczyna cieszyć się opcja wynajmu długoterminowego sprzętu, inaczej zwaną subskrypcją. Praktycznie każdy słyszał już o możliwości subskrybowania portalów streamingowych takich jak Netflix, Disney Plus czy Spotify, ale nie każdy wie, że obecnie subskrybować można znacznie więcej! Na naszej stronie Notebooki.pl przy współpracy z WeSub wprowadziliśmy opcję wynajmu, dzięki której nasi klienci mogą korzystać z najlepszego sprzętu bez konieczności kupowania go.

 

Dlaczego warto wynajmować sprzęt IT?

 

Rynek sprzętu jest niezwykle dynamiczny, a producenci prześcigają się w ulepszaniu swoich produktów i wypuszczaniu do sprzedaży coraz to nowszych i lepszych modeli komputerów oraz laptopów. Inwestowanie w nowe komputery czy laptopy przestaje być opłacalne, ponieważ zanim się obejrzymy nasz sprzęt przestaje być topowy, a jego miejsce w czołówce zajmują kolejne, ulepszone urządzenia. Odpowiedzią na ten problem jest możliwość subskrypcji sprzętu, która daje Ci opcję wymiany urządzeń. Umowa dotycząca wynajmu trwa jedynie 12 miesięcy. Dzięki temu możesz zawsze pracować na najlepszych laptopach, komputerach stacjonarnych czy laptopach, bez ciągłej potrzeby inwestowania w nowe urządzenia.

 

Jakie są największe zalety wynajmu?

 

Przede wszystkim decydując się na wynajem długoterminowy nie płacisz za sprzęt, który potrafi kosztować krocie, a za korzystanie z niego. Opłata za subskrypcję jest miesięcznym wydatkiem, za który cyklicznie dostajesz fakturę VAT za usługę i z łatwością możesz uwzględnić ją w kosztach prowadzania działalności. Wisienką na torcie jest krótka umowa trwająca 12 miesięcy. Wybierając wynajem nie angażujesz się w żadne, kilkuletnie zobowiązania, co zazwyczaj jest nieuniknione w przypadku konkurencyjnego dla subskrypcji leasingu czy kredytu. Po zakończeniu umowy to Ty decydujesz co stanie się dalej. Oferujemy szereg możliwości uwzględniający oddanie sprzętu, przedłużenie umowy wraz z obniżeniem miesięcznego abonamentu, wymianę urządzeń na nowsze, a także zapytanie o warunku odkupu.  Wszystko zależy od Twoich aktualnych potrzeb.

Wynajem to także swoboda w dobieraniu sprzętu. Jeżeli Twoje potrzeby rosną bądź liczba pracowników w Twojej firmie się zwiększa, możesz zamówić kolejne komputery, laptopy bądź inne niezbędne do pracy urządzenie i uwzględniać je w swojej umowie subskrypcji.

 

Sam przekonaj się jak wygodny może być wynajem, wejdź na naszą stronę i zasubskrybuj swój wymarzony sprzęt!

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz