Filtruj według
Cena
Waga (kg)
kg kg
Przekątna ekranu (cale)
Rodzina procesora
Wielkość pamięci (GB)
Pojemność dysku SSD (GB)
Interfejs dysku
Okres gwarancji
Typ gwarancji
Rozdzielczość
Typ karty graficznej
System operacyjny
Powłoka matrycy
Inne
Filtruj

Vostro 3510

Dell Vostro 3510 to mobilne stacje robocze, które powstały zarówno z myślą o małych, jak i średnich przedsiębiorcach, którzy chcą nie tylko świadczyć usługi na najwyższym poziomie, ale także zadbać o bezpieczeństwo danych. Notebooki Dell Vostro 3510 zostały wyposażone w bardzo dobry układ zabezpieczający — Trusted Platform Module 2.0, który pozwala na w pełni bezpieczne przechowywanie haseł i kluczy szyfrujących oraz ich ochronę przed ewentualnymi atakami czy złośliwym oprogramowaniem. Dodatkowym atutem jest obecność wbudowanego czytnika linii papilarnych, który stanowi idealne potwierdzenie, że jeśli jako przedsiębiorca chcesz wznieść jakość swoich usług na wyższy poziom, to laptop Dell Vostro 3510 Ci w tym pomoże.

Dostosuj urządzenie do swoich indywidualnych potrzeb

Notebooki Dell Vostro 3510 wyróżniają się cienką i starannie wykonaną konstrukcją, jednak niech Cię to nie zwiedzie. Zamknięte zostały w nich wysokiej jakości podzespoły, które wpływają na wydajność oraz płynność pracy urządzeń. W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań Dell Vostro 3510 może być wyposażony w procesory Intel — od jednostek Celeron, do układów Core 11. generacji. Możesz zdecydować również o rozwiązaniach dyskowych bądź niezawodnych nośnikach SSD. Ponadto wybrany przez Ciebie laptop Dell Vostro 3510 może posiadać zintegrowaną Intel UHD Graphics lub niezależną kartę graficzną NVIDIA.

Korzystaj z możliwości Dell Vostro 3510 nie tylko w pracy

Pomimo że notebooki Dell Vostro 3510 zostały stworzone z myślą przede wszystkim o małych oraz średnich firmach oraz ich potrzebach urządzenia równie świetnie sprawdzą się na co dzień podczas surfowania po Internecie czy oglądania ulubionych seriali. Wszystko za sprawą 15,6-calowego ekranu, który może wyróżniać się jakością HD lub Full HD. Wyposażony w wygodną klawiaturę, duży gładzik oraz zestaw funkcjonalnych portów sprawia, że sporządzanie prywatnych notatek, przygotowywanie dokumentów czy hobbystyczne edytowanie zdjęć staje się nie tylko przyjemne, ale przebiega znacznie szybciej.