Filtruj według
Cena
Czas pracy na baterii (h)*
h h
Waga (kg)
kg kg
Przekątna ekranu (cale)
Rodzina procesora
Wielkość pamięci (GB)
Pojemność dysku SSD (GB)
Interfejs dysku
Okres gwarancji
Typ gwarancji
Rozdzielczość
Typ karty graficznej
System operacyjny
Powłoka matrycy
Modem WWAN (3G/LTE)
Filtruj

ThinkPad X13

Ceniona i znana seria laptopów z serii X? To zdecydowanie Lenovo ThinkPad X13 wyposażony w niskonapięciowy procesor 10. generacji Intel Core lub AMD Ryzen. Połączenie tego typu procesorów z nowoczesną pamięcią RAM DDR4 oraz szybkim dyskiem SSD sprawia, że laptop Lenovo ThinkPad X13 zaskakuje płynnością pracy. Wyposażenie tego modelu obejmuje też opcjonalnie modem WWAN lub LTE/4G, jednak wszystko zależy od Twoich preferencji. Kupując notebooki Lenovo ThinkPad X13, możesz rozbudować pamięć wewnętrzną nawet do 2 TB za sprawą dysku SSD na szynie PCIe.

Gotowość do pracy w każdej sytuacji

Ciekawą funkcją jest wybudzanie laptopa głosem przy pomocy aktywnej opcji Wake On Voice. Jeśli zostawisz laptopa z otwartą pokrywą, ten uruchomi się nawet w ciągu sekundy i automatycznie połączy z internetem. Lenovo ThinkPad X13 zabezpieczy Twoje dane dzięki zastosowaniu modułu TPM 2.0 oraz funkcji Privacy Guard, wskutek czego nikt nie zobaczy tego, co dzieje się na ekranie komputera. Kolejnym atutem laptopa Lenovo ThinkPad X13 jest bateria, której poziom do 80% możesz naładować zaledwie w ciągu godziny

Zadbaj o jakość połączeń sieciowych

Szukasz sprzętu pozwalającego na realizowanie połączeń online bez zbędnych opóźnień? Laptop Lenovo ThinkPad X13 zapewni Ci to wszystko dzięki zastosowaniu nowoczesnego modułu Wi-Fi 6 oraz opcjonalnie karty LTE-A łączącej Cię z siecią wszędzie tam, gdzie tylko jest połączenie komórkowe. Stabilne połączenie to jednak nie wszystko, co oferuje laptop Lenovo ThinkPad X13.

Niewielki 13,3-calowy ekran Full HD z matowym wykończeniem zapobiega występowaniu refleksów na powierzchni matrycy, czyli niweluje tzw. efekt lustra. Wyświetlacz IPS idealne odwzorowuje kolory i nie męczy nadmiernie wzroku. Na uwagę zasługuje też zintegrowana karta graficzna, która połączona z niskonapięciowym procesorem nie generuje nadmiernego poboru mocy. To z kolei przekłada się na niemalże 16 godzin nieprzerwanej pracy urządzenia w zależności od uruchomionych funkcji i programów.