Filtruj według
Kategorie
Cena
Producent
więcej... mniej
Stan
Interfejs dysku
Rodzina procesora
Wielkość pamięci (GB)
Pojemność dysku SSD (GB)
Pojemność dysku HDD (GB)
Okres gwarancji
Typ gwarancji
Typ karty graficznej
System operacyjny
Typ pamięci
Liczba banków pamięci
Liczba wolnych banków pamięci
Liczba zainstalowanych dysków
Maksymalna liczba dysków
Obsługa RAID
Ilość slotów PCI-E 16x
Ilość wolnych slotów PCI-E 16x
Ilość slotów PCI-E 4x
Ilość wolnych slotów PCI-E 4x
Ilość slotów PCI-E 1x
Ilość wolnych slotów PCI-E 1x
Czujnik otwarcia obudowy
Moc zasilacza [W]
Obudowa
Producent
Maksymalna wielkość pamięci (GB)
Standard karty sieciowej LAN (MB/s)
Model procesora
Liczba rdzeni/wątków
Pamięć ECC
Częstotliwość procesora (GHz)
Częstotliwość trybu Turbo (GHz)
Pamięć cache (MB)
Intel vPro
Napęd optyczny wbudowany
Szerokość (mm)
Wysokość (mm)
Głębokość (mm)
Prędkość obrotowa (RPM)
Model karty graficznej
Wielkość pamięci karty graficznej (GB)
USB 2.0
USB 3.0
USB-C
HDMI
DisplayPort
RJ-45
Gniazdo mikrofonowe
Gniazdo słuchawkowe
Audio (Line-in)
Audio (Line-out)
Czytnik kart pamięci
Klawiatura i mysz w zestawie
Moduł TPM
Gniazdo Noble Lock/Kensington
Filtruj

Stacje robocze HP

Stacja robocza HP

Stacje robocze to komputery o niezwykle dużej mocy obliczeniowej. Specjalnie dobrane podzespoły, których nie spotyka się w desktopach, pozwalają na nieprzerwaną pracę przy użyciu specjalistycznych programów. Stacja robocza HP to wysokiej klasy narzędzie umożliwiające korzystanie z CAD czy CAE. Karty graficzne i potężne procesory pozwalają na używanie technologii VR. Moc obliczeniowa, jaką dysponują stacje robocze, zapewnia bezpieczne przetwarzanie ogromnych ilości danych oraz obróbkę i montaż dużej liczby zdjęć i filmów wysokiej rozdzielczości. Wysokiej klasy podzespoły, w jakie wyposażona jest każda stacja robocza HP, pozwalają na wykonywanie tych wszystkich specjalistycznych prac w krótkim czasie.

Stacje robocze HP – cena i konfiguracje

Do profesjonalnych zastosowań warto wybrać stacje robocze HP. Cena zachwyca swoim bardzo dobrym stosunkiem do jakości. Seria HP Z jest stworzona z myślą o najwyższych wymaganiach stawianym komputerom stacjonarnym tej klasy. Stacja robocza HP Z1 to komputer w obudowie typu Tower, który dostępny jest w wielu rozmaitych konfiguracjach. To sprawia, że w zależności od jego przeznaczenia możesz z łatwością wybrać podzespoły najbardziej dopasowane do wymagań Twojej pracy. Stacja robocza HP Z1 oferuje wystarczającą moc do specjalistycznego oprogramowania w korzystnej cenie i możliwość dalszej rozbudowy w razie rosnących potrzeb. Niezależnie od tego, czy wybierzesz stację roboczą Z1, Z2, Z4 czy Z6, to możesz mieć pewność, że Twój komputer będzie niezawodnie działał podczas pracy z każdym potrzebnym programem, dzięki czemu wyniki Twojej pracy będą zawsze bezpieczne.

Stacja robocza HP – bezpieczeństwo

Stacje robocze HP są wyposażone w nowoczesne i zaawansowane systemy zabezpieczeń. HP Client Security Suite zabezpiecza dane przed nieautoryzowanym dostępem. To sieć, która skutecznie chroni komputer przed atakami z internetu. Co więcej, są wyposażone w samonaprawiający się BIOS, dzięki czemu w razie ataku na komputer będzie on przywrócony do początkowego stanu, żeby po zneutralizowaniu zagrożenia dalej w pełni wydajnie działać.

Niezwykła wydajność stacji roboczej HP

Stacja robocza HP Z6 G4 wyposażona jest w procesor Intel Xeon, który używany jest w profesjonalnych serwerach o dużej mocy obliczeniowej. Ponadto możliwość rozbudowy pamięci RAM do 384 GB pozwoli osiągać najlepsze rezultaty podczas pracy i renderowania. Stacja robocza HP ma możliwość montażu wielu kart graficznych i nawet dwóch procesorów. Co więcej, zdobywca nagrody Emmy HP ZCentral Remote Boost to oprogramowanie, które umożliwia wykorzystanie mocy obliczeniowej stacji roboczych z każdego dowolnego miejsca i urządzenia. Płynne działanie pozwala na sprawną wspólną pracę wielu zespołów rozproszonych po oddziałach firmy. Warto zaznaczyć, że stacje robocze HP są wyposażone również w bardzo skuteczny i niezwykle cichy system chłodzenia, dzięki czemu nic nie zakłóca pracy nad skomplikowanymi projektami. Ponadto stacja robocza HP zawiera dużą ilość portów USB 3.0, które pozwalają na bardzo szybki transfer danych i mają nowoczesne wejścia USB typu C, co umożliwia użycie połączenia modemowego do błyskawicznego transportu danych.