Filtruj według
Cena
Waga (kg)
kg kg
Przekątna ekranu (cale)
Rodzina procesora
Wielkość pamięci (GB)
Pojemność dysku SSD (GB)
Interfejs dysku
Okres gwarancji
Typ gwarancji
Rozdzielczość
Typ karty graficznej
System operacyjny
Powłoka matrycy
Filtruj

Precision 3561

Notebooki Dell Precision 3561 to bliźniacze modele Precision 3560, które skrywają w sobie znacznie mocniejsze procesory, a co za tym idzie, stanowią idealną propozycję ponadprzeciętnie wydajnej mobilnej stacji roboczej dla wymagających profesjonalistów. Wyróżnia się 15-calowym matowym ekranem z możliwością wyboru rozdzielczości (HD, Full HD, UHD 4K) oraz rozwiązaniem ComfortView Plus, nowoczesną i wygodną klawiaturą Pro 2 oraz dużym touchpadem. Doskonale sprawdzi się zarówno podczas pracy w biurze, w domu, jak i podróży biznesowych. Ponadto w celu przyczynienia się do ochrony środowiska podczas produkcji pokrywy Dell Precision 3561 wykorzystano ponad 20% bioplastików.

Moc podzespołów a bezproblemowa praca

Notebooki Dell Precision 3561 zostały wyposażone w mocne podzespoły, którym to zawdzięczamy płynną, szybką i bezproblemową pracę. Ich wnętrze skrywa jednostki Intel Core 11. generacji oraz dyski SSD o pojemności nawet do 4 TB. Za atrakcyjne materiały oraz nienaganną grafikę odpowiada natomiast karta graficzna klasy NVIDIA, dzięki której została zwiększona wydajność programów niezbędnych podczas tworzenia projektów multimedialnych. Ponadto każdy laptop Dell Precision 3561 został wyposażony w innowacyjne funkcje chłodzenia, panele SLP oraz energooszczędne baterie, które przyczyniają się do zminimalizowania wydzielania ciepła oraz wydłużenia czasu pracy do określonego maksimum.

Zyskaj prywatność i bezpieczeństwo, wybierając Dell Precision 3561

W Twojej pracy liczy się dyskrecja? Wszystkie tajemnice zawodowe zachowujesz na urządzeniach mobilnych? Abyś nie musiał się już dłużej martwić o ich bezpieczeństwo, notebooki Dell z linii Precision 3561 zostały wzbogacone o funkcje, na których możesz w pełni polegać. Oprócz biometrycznego logowania, które wymaga skanu linii papilarnych znajdujących się na Twoim palcu, notebooki Dell Precision 3561 posiadają wbudowaną osłonę kamery, zdalne wykrywanie nieproszonych gości, a dokładnie specjalistyczne oprogramowanie informujące o naruszeniu Twojej prywatności, a także bezprzewodowy czytnik NFC i kart smart.