Filtruj według
Kategorie
Cena
Czas pracy na baterii (h)*
h h
Waga (kg)
kg kg
Przekątna ekranu (cale)
Rodzina procesora
Wielkość pamięci (GB)
Pojemność dysku SSD (GB)
Interfejs dysku
Okres gwarancji
Typ gwarancji
Rozdzielczość
Typ karty graficznej
System operacyjny
Powłoka matrycy
Modem WWAN (3G/LTE)
Filtruj

Fujitsu

Laptop biznesowy Fujitsu

Laptop biznesowy to zupełnie inny sprzęt niż tradycyjny komputer przenośny do zastosowań domowych i przeglądania internetu. Ludzie związani z biznesem wymagają od laptopa wysokiej mobilności, wydajności i niezawodności. Bardzo często się przemieszczają, podróżują i pracują poza biurem, więc potrzebują urządzenia solidnego, doskonale zaprojektowanego i zdolnego do wielogodzinnej pracy na zasilaniu akumulatorowym. Laptop biznesowy musi być szybki i dysponować odpowiednią ilością pamięci, zdolnej do pomieszczenia wszystkich niezbędnych plików i danych firmowych. Sprawdźmy jakie rozwiązania dla biznesu przygotowała znana marka Fujitsu.

Idealny laptop biznesowy – jaki powinien być?

Kupując laptop do celów biznesowych musimy odpowiedzieć sobie na pytanie: jaki powinien być i jakie parametry musi posiadać? Przede wszystkim musi być dostosowany do potrzeb aktywnych ludzi biznesu, którzy część muszą wyjść z biura i udać się na spotkanie, biorąc ze sobą przenośny komputer. Nowoczesny laptop biznesowy Fujitsu to najwyższej klasy sprzęt o wysokich walorach technicznych. Każdy z dostępnych modeli został zaprojektowany z myślą o częstym przemieszczaniu się, dlatego zastosowane komponenty wyróżniają się lekkością, a jednocześnie dużą wytrzymałością. Czym jeszcze wyróżniają się laptopy do biznesu marki Fujitsu? Jakie parametry techniczne posiadają?

Systemy bezpieczeństwa

Laptopy biznesowe często stanowią nośnik wrażliwych danych firmowych, które nie powinny dostać się w niepożądane ręce. Dlatego firma Fujitsu wyposażyła swoje laptopy w szereg zabezpieczeń, które umożliwiają ich obsługę wyłącznie przez prawowitego właściciela, upoważnionego do wglądu w ważne dokumenty i pliki. Laptopy z serii LifeBook posiadają czytniki linii papilarnych oraz ultranowoczesny system biometryczny Fujitsu PalmSecure odczytujący unikatowy dla każdego człowieka układ żył w dłoni. W połączeniu z zabezpieczeniami systemowymi laptopy japońskiej marki zapewniają pełne bezpieczeństwo w przypadku zgubienia bądź kradzieży sprzętu.

Funkcjonalność i kompatybilność

Każdy laptop biznesowy Fujitsu wyposażony jest w komplet złączy o pełnej wielkości. W nowoczesnej i smukłej konstrukcji znajdziemy podstawowe gniazda USB, a także HDMI, Thunderbolt, VGA, RJ-45, czytnik kart pamięci, oraz gniazdo słuchawkowe. Dzięki pełnej gamie gniazd znacznie zwiększają się możliwości laptopa, do którego można podłączyć różne urządzenia zewnętrzne, za pomocą których można np. połączyć się z internetem będąc poza biurem lub w podróży.

Niezawodność

Niezawodność to bardzo ważna cecha dobrego laptopa biznesowego, który powinien być przez cały czas gotowy do wielogodzinnej pracy. Dlatego każdy laptop biznesowy Fujitsu wyposażony jest w pojemną baterię, która zapewnia nieprzerwaną pracę urządzenia, wynoszącą nawet kilkanaście godzin. Jest to szczególnie ważne, gdy musimy wykonywać swoje obowiązki w miejscu, w którym nie ma dostępu do gniazdka sieci elektrycznej. Dzięki temu mamy pewność, że nasz laptop nie odmówi posłuszeństwa, np. w trakcie trwania spotkania online lub wideokonferencji.

Jakość wykonania

Laptop biznesowy powinien być wykonany starannie i solidnie. Kupując taki sprzęt zwróć uwagę na jakość zastosowanych komponentów i komfort obsługi klawiatury. Komputer, z którego będziemy korzystać w podróży, musi być odpowiednio wytrzymały, aby bez trudu znieść wszelkie przypadkowe uderzenia czy upadki. Wiele modeli laptopów marki Fujitsu to niezwykle wytrzymałe urządzenia wykonane ze stopu magnezu z elementami aluminiowymi, które wyróżnia się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i lekkością.

Doskonałe parametry

Dobry laptop biznesowy Fujitsu wyposażony jest w najnowocześniejsze komponenty wewnętrzne zapewniające wysoką wydajność, szybkość i niezawodność. We wszystkich modelach zastosowano cenione procesory Intel Core i5 lub i7 oraz ciche i pojemne dyski SSD. Do wyboru są laptopy posiadające 8 lub 16 gigabajtów pamięci operacyjnej, co przydaje się, kiedy pracuje się w kilku otwartych aplikacjach jednocześnie. Wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości zapewniają doskonałe parametry wyświetlanego obrazu, a matowa powłoka matrycy nie męczy wzroku nawet podczas długotrwałej pracy.