Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań IT – Hardware

NOTEBOOKI.PL - istnieje na rynku hardware’u nieprzerwanie od ponad 17 lat.

Jesteśmy firmą prowadzącą sprzedaż B2B i B2C sprzętu IT m.in.: laptopów, komputerów stacjonarnych, monitorów, tabletów, serwerów i innych urządzeń komputerowych takich marek jak m.in. Apple, Dell, HP, Microsoft czy Lenovo.
Jeśli ważne dla Ciebie jest sprzedawać sprawdzone produkty i dostarczać swoim klientom wysoką jakość powinieneś dołączyć do naszego zespołu!
Jeśli chcesz się rozwijać w sprzedaży i branży IT - hardware dołącz do nas!

Twój zakres obowiązków:

- aktywne pozyskiwanie klientów;

- ofertowanie klientów, którzy sami zgłaszają się do nas po potrzebne rozwiązania;

- budowanie relacji oraz sprzedaż produktów stałym klientom firmy;

- obsługę klienta biznesowego i doradztwo w zakresie doboru sprzętu;

- przygotowywanie ofert handlowych;

- tworzenie raportów w CRM (system do zarządzania relacjami z klientem - Pipedrive).

Nasze wymagania:

- jesteś zdeterminowany/a na osiąganie celów;

- uwielbiasz rozmawiać z ludźmi;

- odznaczasz się ponadprzeciętną energią do działania;

- wychodzisz proaktywnie z inicjatywami;

- masz duszę huntera sprzedażowego.

To oferujemy:

- zdobycie doświadczenia w sprzedaży produktów hardware w najbardziej przyszłościowej obecnie branży IT;

- szkolenia w zakresie sprzedaży oraz rozwoju osobistego;

- wynagrodzenie w modelu: podstawa 3000 zł netto + prowizja od zysku ze sprzedaży;

- brak “sufitu premiowego”;

- na podstawie naszych doświadczeń, w takim modelu możesz się spodziewać wynagrodzenia w przedziale 3000-9000 zł miesięcznie, ale tzw. „sufit premiowy” u nas nie istnieje, górna granica wynagrodzenia będzie zależeć od Ciebie;

- sprzęt niezbędny do pracy: telefon, laptop oraz w razie potrzeby do dyspozycji samochód służbowy;

- jeśli mówisz po angielsku będziesz mieć możliwość wykorzystania tej umiejętności w handlu zagranicznym (obsługujemy również klientów na rynkach UE);

- możliwość awansu w szybko rozwijających się strukturach działu sprzedaż (kolejnym etapem na ścieżce jest Account Manager, następnie Key Account Manager lub Product Manager).

- pracę stacjonarną w naszym nowoczesnym wrocławskim biurze handlowym

Benefity:

- dofinansowanie zajęć sportowych;

- prywatna opieka medyczna;

- zniżki na firmowe produkty i usługi;

- spotkania integracyjne;

- służbowy telefon do użytku prywatnego;

- laptop do użytku prywatnego;

- brak dress code’u;

- zajęcia z coachem z zakresu rozwoju osobistego.

Rekrutacja podzielona jest na dwa etapy:

- etap pierwszy to rozmowa online za pośrednictwem aplikacji MS Teams;

- etap drugi to rozmowa w naszej wrocławskiej siedzibie firmy.

- informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres kariera@notebooki.pl

Każdy  kandydat  aplikując  zgadza  się na przetwarzanie  swojej  aplikacji  przez NOTEBOOKI.PL Sp. z o.o., ul. Strzegomska 56A, 53-611 Wrocław.